Teknoloji

Aynı cihazda birden fazla WhatsApp hesabı kullanma: rüya gerçek oluyor

Tek bir hesabı dört farklı cihaza kadar kullanabilmenizi sağlayan Companion Mode’un hemen ardından WhatsApp, kullanıcılarına yeniden bir “çoklu özellik” sunmaya hazırlanıyor. Ancak bu sefer tam tersi şekilde çalışacaktır: Tek bir cihazda birden fazla WhatsApp hesabı kullanmak mümkün hale geliyor.

WABetaInfo, Android için yayınlanan son Beta sürümünde fark ettiği bu yenilikle ilgili” aynı cihazdaki profiller arasında geçiş yapmanızı sağlar“Bu özelliğin, Meta ile ilgili başka bir sosyal medya sitesi olan Instagram’da olduğu gibi çalışmasını bekleyebiliriz. Uygulamanın alt kısmında, mevcut hesaplar listelenecek ve yenilerini ekleme seçeneğini gösteren bir açılır pencere eşlik edecek. Kullanıcılar burada görünen hesapların ortasında serbestçe gezinebilir.

Görünüşe göre bu özellik, bazı iddiaların aksine sadece işletmelere özel bir özellik olmayacak ve tüm kullanıcıların hizmetine sunulacak. En azından WABetaInfo’nun açıklamaları bu yönde.

Ancak bu yeni özelliğin ne zaman herkesin kullanımına sunulacağı şu an için bilinmiyor. Ancak diğer yeni özellikler gibi bu özellik için de çok fazla beklememiz gerekeceğini düşünmüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu