Haber

Haber7’nin manşeti Meclis gündeminde… Aydemir, İBB’ye ’33 yıl’ı hatırlattı

  • HABER7

AK Parti Erzurum Milletvekili ibrahim aydemirTürkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen basın toplantısında. Haber7tarafından gündeme getirilen 33 yıl önceki gazete kupürünü yorumladı.

Milletvekili Aydemir şunları söyledi: 33 yıl geriye giden İstanbul fotoğrafı… Bugünün manşeti gibi” başlıklı haberimizde yer verdiğimiz 9 Ocak 1990 tarihli gazete kupürüne atıfta bulundu.

SHP/CHP’li Nurettin Sözen’in cumhurbaşkanı olduğu dönemde İstanbulluların ana gündem maddesinin bugün olduğu gibi arızalı otobüsler olduğunu ortaya koyan. Her gün 150 otobüs arızasıGazetenin manşetini” şeklinde değerlendiren Aydemir, 33 yıldır CHP zihniyetinin değişmediğini söyledi.

İSTANBULLU’YA REVA GÖRÜŞLERİ İŞTE

Meclis’teki basın toplantısına Haber7’nin gündeme getirdiği gazete kupürüyle gelen AK Partili İbrahim Aydemir yaptığı açıklamada şunları söyledi: Zaman zaman buraya not alıyorum. Diyorum; Kendimizi kime benzeteceğiz? Eski ile. Yani 2002 öncesi gibi. Bir de kıyaslama yaptığımızda ‘neden eskiyi önümüze koyuyorsunuz’ diye büyük bir kavga çıkıyor. Diyoruz ki, kiminle kıyaslayacağız? ‘Bugünkü belediyelerle’ denir. Belediyelerin durumu nedir? Onun Türkiye’ye olan geniş yaklaşımını milletin önüne koyduk.” dedim.

Sizlerle hem geçmişi hem bugünü ifade eden bir fotoğraf paylaşacağım.sözlerini dile getiren Aydemir, şunları söyledi:

İŞE GELİRSE TÜRKİYE’NİN TAKİP ETTİKLERİ FOTOĞRAF İŞTE

İbrahim Aydemir, İstanbul’da büyük bir hizmetsizlik girdabının yaşandığını belirtti. Bu bize bir sinyal veriyor. Yönetime gelirlerse yani Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Cumhurbaşkanı’nı onlardan seçtik diyelim. Meclisin çoğunluğu onların arasındaydı. Bu bir sonraki fotoğraf arkadaşlar. Bunu özel olarak paylaşıyorum. Ve tarzlarını işaretlemek için…”ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu