Teknoloji

Meksika Kongresi’nde 1000 yaşında olduğu tahmin edilen uzaylıların cesetleri sergilendi

“İnsan olmayan” olduğu iddia edilen iki varlığın kalıntıları Meksika’daki bir kongre duruşmasında sunuldu. Gazeteci ve Ufolog Jaime Maussan’ın yemin ettikten sonra sunduğu ‘cesetlerin’ yabancı türlere ait 1000 yıllık fosilleşmiş kalıntılar olduğu iddia edildi.

KUM GİBİ BİR KATMANLA KAPLANMIŞ

Meksika’daki alışılmadık, tanımlanamayan olaylarla ilgili kapsamlı bir kongre duruşmasında farklı anlar yaşandı. San Lazaro Yasama Sarayı’nda yeminli konuşan üfolog Jaime Maussan şunları söyledi: “Bu örnekler karasal evrimimizin bir parçası değil… Bunlar bir UFO kazasından sonra bulunan varlıklar değil. Alg madenlerinde bulundu ve daha sonra fosilleştiler.” Maussan, numunelerin Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi (UNAM) tarafından analiz edildiğini söyledi. Kapsamlı analizlere tabi tutulan fosiller, alışılmışın dışında kuma benzeyen bir katmanla kaplandı.

“BU EVRENDE YALNIZ DEĞİLİZ”

Maussan, “Kamuoyunun insan dışı teknolojiler ve insan dışı varlıklar hakkında bilgi edinme hakkı vardır. Bizi bölen değil, insanlığı birleştiren bir meseleden bahsediyoruz. Bu geniş evrende yalnız değiliz, yapmalıyız.” Bu gerçeği kabul edin.”

PERU’DAN GETİRİLDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Duruşmaya ufologa, Temmuz ayında ABD kongre duruşmasında ifade veren eski ABD Donanması pilotu Teğmen Ryan Graves ve Harvard’da astrofizik profesörü Profesör Avi Loeb katıldı. Bu mumyalanmış örnekler herkesin görebilmesi için pencerenin içindeki kutularda saklandı. İddiaya göre bunlar Peru’nun Cusco kentinden getirilmiş.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

habergemerek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu