Yaşam

Ünlü oyuncu Ben Bu Cihana Sığmazam kadroya katıldı

Burak Çelik, ATV’nin rekorlar kıran dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’a katıldı.

Burak Çelik 13. bölümde (13 Aralık Salı) yapımcılığını Hoş Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam’da ‘Jean Luc Tonnerre’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Burak Çelik’in canlandırdığı Jean Luc Tonnerre karakteri Cezayir Türk’ün (Oktay Kaynarca) karşısında olacak. Karakterin gerçek kimliği izleyenleri büyük bir şaşırtacak.

Karakter 30’lu yaşlarının başında, aile kavramı olmayan, iyi eğitim almış, çok konuşmayı sevmeyen, sevgisini gösteremeyen, yeri geldiğinde nezaketiyle şaşırtan, yeri geldiğinde ölüm makinesi, zeki bir üsluba sahiptir. , planlayıcı, sabırlı, pervasız savaşçı.

“Bu Cihana Yakışmam” her salı 20:00’de ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor!

Kişilik analizi: Jean-Luc Tonnerre

Jean-Luc; Çad, Tahiti, Cibuti ve Guam’da çok sayıda operasyona girmiş bir ölüm makinesi. Fransızların Afrika sömürgelerindeki bütün pis işleri yapan adamlardan biri… Guam’daki birliğinden kaçmış ve şimdi İstanbul’da. 30’lu yaşların başında, aile kavramı olmayan, düzgün eğitimli, çok konuşmayı sevmeyen, sevgisini ifade edemeyen, yeri geldiğinde nezaketini şaşırtan bir üsluba sahip, yeri geldiğinde ölüm makinesi, zeki, planlayıcı, sabırlı, pervasız savaşçı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu